Екс-глава Офісу президента Андрій Богдан 3 грудня відзначає 45 років в столичному ресторані Kritikos.

Ресторан закрили під приватний захід. Привітати Богдана прийшли політичні діячі та відомі журналісти. Про це повідомляє Телеграм-канал “Политика страны”.

“Це заклад, де влаштовують банкети і подають страви грецької кухні. На прохання іменинника, ресторан закрили під приватний захід, а персонал максимально намагався створити інтимну обстановку для гостей, навіть зашторили вікна”, – зазначили у виданні.

Серед запрошених на свято, як зауважили журналісти «Страни», були нардепи зі «Слуги народу, зокрема, побачили Аліну Загоруйко та Миколу Сольського. Приїхав на ювілей Дмитро Гордон із дружиною Олесею Бацманом та нардеп Олексій Гончаренко з партії “Європейської солідарності” Порошенка.

Як повідомили джерела «Країни» серед відвідувачів ресторану, на День Народження Богдана також приїхали екс-міністр МВС Арсен Аваков, соратник Кличка Дмитро Білоцерковець, а також учасник списку санкцій Сеяр Куршутов. Однак вони заходили, за даними джерела, не через центральний вхід.

Варто зазначити, що поява Гордона на дні народженні Богдана виглядає дивною та не зрозумілою. Мабуть, журналіст думає, що в українців коротка пам’ять і вони не пам’ятають, як він агітував за те, що Володимир Зеленський оточив себе не тими людьми та має звільнити Андрія Блогдана з посади голови Офісу президента. Але здається, саме після звільнення Богдана вони і стали з Гордоном ледь не найкращими друзями. Спочатку було інтерв’ю на 4,5 години, а потім і спільна риторика, у якій Гордон перевзувся і по відношенню до президента.

Як відомо, останнім часом позиція Дмитра Гордона розвернулась на 180 градусів як по відношення до Зеленського,я кого ще нещодавно хвалив, так і стосовно вищезгаданого Ахметова. Спочатку він на ефірі у 2019 році називав Ріната олігархом, а вже через рік передумує та називає Ахметова “неолігархом”. А сам Зеленський на пресмарафоні жорстко проїхався заробітчанином Ахметова, говорячи про свій другий термін:

“Вони нічого з себе не представляють, крім того, як мій батько каже, як “ляпати язиком”. Ось і все. І вони чекають, що на це люди будуть вестися. Люди сказали, коли мене обрали. Їх не оберуть. І навіть якщо я не піду на другий термін. Вони так бояться… Гордон (Дмитро Гордон, журналіст – ред.) аж зі штанів вистрибує – “не должен идти, не должен, не должен!” Господи, Боже мій, чи це найголовніше? Я не бачу, як діти мої ростуть, оце “я должен”. “Должен” тільки їм. Позорище”, – зазначив сам Зеленський вчора на прес-конференції.

Варто зазначити, що зараз Гордон активно виступає і за усунення Андрія Єрмака, як і всі інші на Ахметівському телеканалі, адже вйна між ОП та олігархом продовжується. Тому Аваков, Гордон, навіть Гончаренко – це політична зброя проти президента, як і Богдан, на чиєму дні народженні вони були.

У це же час вважається, що Богдан є одією з зацікавлених ​​сторін в ослабленні Зеленського, хоч і не таким впливовим. Журналісти вже зазначали, що він цілком може допомагати шукати кошти для політичного проекту Дмитра Разумкова. Інакше чому в об’єднанні опинився київський депутат-мажоритарник Дмитро Гурін. Його прізвище пов’язане із забудовником Андрієм Вавришем. Зокрема, разом із Вавришем Гурін свого часу працював над проектом реконструкції Контрактової площі. А Вавриш — добрий знайомий Богдана.

“Богдан скривджений на Зеленського. Богдан підіграватиме будь-якому політичному проекту, крім Порошенка, який може діяти проти Зеленського. Але, гадаю, він і надалі залишатиметься в тіні — поза великою політикою”, — упевнений Тарас Чорновіл.