Глава Національного банку України Валерія Гонтарєва здивована, що її е-декларація викликала резонанс у суспільстві, і заявила, що не має дорогих прикрас та одягу, які необхідно декларувати.  – повідомляє Корупція.Інфо

«Дуже здивована, що моя електронна декларація викликала такий живий інтерес, адже вона практично не відрізняється від декларації про доходи і витрати за 2015 рік, яку я подала на початку цього року», – заявила Гонтарєва.

«Згідно з правилами, вартість задекларованих речей повинна перевищувати 100 прожиткових мінімумів – тобто понад 120 тисяч грн», – зазначила вона.

«Я намагалася знайти у себе вдома хоча б одну річ, вартістю більше 120 тисяч грн, однак не знайшла. Мої жіночі прикраси, хутро і годинник не є колекційною цінністю, я їх просто ношу,» – зазначила Гонтарєва.

«Я маю три шуби, і жодна з них не коштує 100 прожиткових мінімумів. Їх загальна вартість становить близько 180 тисяч грн», – заявила вона.

За її словами, у неї є багато прикрас, але «це в основному біжутерія».

«Прикраси із дорогоцінного металу теж є, але небагато – п'ять пар золотих сережок, один ланцюжок з трьома підвісками і кілька кілець, в тому числі і весільні. Всі вони коштують не більше 100 тисяч грн», – заявила голова Нацбанку.

Вона додала, що також має 6 пар годинників (2 пластикових, 2 з нержавіючої сталі, 1 електронний та 1 золотий). Їх загальна вартість теж не перевищує 120 тис грн.