Відомий український політик, колишній прем'єр-міністр і депутат Верховної Ради Юлія Тимошенко знову опинилася в центрі скандалу, передає Корупція.Інфо

Заступник міністра у справах «окупованих територій» заявив, що в цей раз висловлювання політика можуть призвести до серйозних наслідків і жінка може піддатися кримінальному переслідуванню. За словами Георгія Туки, «газова принцеса» повинна відповісти перед законом за наклеп.

Популярне: Тепер поїхати до країн ЄС українцям стане складніше: Скільки коштуватиме дозвіл і коли почнуть діяти правила

«Я сподіваюся, що в адміністрації президента є достатньо фахових юристів для того, щоб цю людину за такі звинувачення притягнути до суду. Вона потім буде, звичайно, заявляти про політичне переслідування », -заявив Георгій

Тука додав, що Тимошенко зробила гучну заяву про злочини Порошенка і жінку просто потрібно нарешті взяти за «певні органи». За словами Георгія, Тимошенко надала абсолютно неперевірену інформацію і не підкріпила її ніякими фактами.

«Пані Тимошенко надала інформацію про конкретні злочини з боку президента України. "Є таємні переговори, план таємний" – звідки вона його знає незрозуміло, "здача територій". За такі речі треба, врешті-решт, нести відповідальність. Я за те, щоб її залучили до суду », – заявив Тука.

Нагадаємо, то наша редакція повідомляла про те, що Юлія Тимошенко під час свого виступу в прямому ефірі популярного українського телеканалу заявила, що Президент готовий ввести в країні надзвичайний стан тільки для того, щоб зірвати вибори. Тимошенко також стверджувала про те, що Порошенко вступив в змову з терористами так званої «ЛНР» і «ДНР» для того, щоб влаштувати в країні військову провокацію.