Колишній президент Грузії і глава Одеської області Міхеіл Саакашвілі вранці 23 квітня приїхав на зустріч з депутатами фракції “Слуга народу”, де має намір обговорити його можливе призначення віце-прем’єром.

Джерело: коментар Саакашвілі, пост нардепа від “Слуги народу” Романа Грищука у Facebook

Пряма мова Грищука: “Скоро почнеться засідання фракції. Основне питання – призначення Міхеіла Саакашвілі віце прем’єр-міністром України”.

Пряма мова Саакашвілі: “Україна заходить в справжню економічну кризу, і нам треба знаходити дуже неординарні кроки, не тільки щоб врятувати українську економіку, але максимально послабити удар по кожній українській родині і взагалі врятувати державу.

Президент мені доручив займатися переговорами з Міжнародним валютним фондом. Нам потрібні набагато чіткіші переговори. Я за інтеграцію в Європу, але на наших умовах, а не на умовах якихось бюрократів. У мене великий досвід переговорів з цієї організацій, я хочу своїм досвідом допомогти і тому я прийняв пропозицію Володимира Зеленського.

Інша історія – якщо парламент це приймає – то це добре, а якщо в парламенті будуть якісь сумніви – то все одно потрібно працювати з парламентом, без парламенту ці речі не пройдуть, тому буду розбиратися зараз з членами парламенту”.