Відомі пранкери Лексус і Вован опублікували розмову з екс-заступник генпрокурора України Давидом Сакварелідзе і екс-главою Одеської області, екс-президентом Грузії Міхеілом Саакашвілі, передає Корупція,Інфо.

Популярне: 
“Набирає нових членів партії”: Як відомий політик у басейні з оголеними “хлопчиками” розважався. Видовище не для слабких


Розмова відбувалася від імені заступника голови адміністрації Порошенка Олексія Філатова.

"Саакашвілі під час спілкування був під "чимось". І в розмові це чути. Також він разом зі своїм оточенням обіцяв влаштувати мордобій українській верхівці", – зазначив Лексус.

 26 липня президент України Петро Порошенко підписав указ про позбавлення Саакашвілі громадянства. Він втратив громадянство на основі п.2 ст.19 Закону "Про громадянство", а саме – на підставі неправдивих даних, зазначених в анкеті.

У Грузії Саакашвілі перебуває у розшуку за скоєння цілої низки злочинів. А 5 серпня 2015 року Тбіліський міський суд залишив у силі запобіжний захід у вигляді арешту заочно обвинуваченому у справі про розгін мітингу опозиції у Тбілісі 7 листопада 2007 року екс-президенту Грузії Міхеілу Саакашвілі.