У чиновника є швейцарський годинник Breitling як і в Девіда Бекхема.

6 грудня глава СБУ Василь Грицак виступав з трибуни Верховної Ради. Він розповів версію спецслужби щодо зірваної ними і ГПУ спецоперації НАБУ проти корупції в Державній міграційній службі (ДМС).

І поки чиновник викладав обставини і факти, що стосуються цієї справи – фотокореспонденти "Країни" розглянули годинник на руці Грицака.

Як виявилося, вибрав глава СБУ годинник Breitling. Цей швейцарський виробник дорогих аксесуарів дуже популярний серед знаменитостей.

Модель Colt Quartz зі сталевим корпусом і матовим безелем (ободком). У ній встановлено механізм Breitling SuperQuartz, що є вершиною електронних технологій, в десять разів більше точний, ніж стандартний кварцовий.

Коштує такий годинник $ 2765 або 75 тисяч гривень за курсом НБУ на 06.12.2017. Але так як зараз на сайтах вже почалися різдвяні знижки, то таку модель можна придбати за $ Рік: 1995 або 54184 грн.

Відзначимо, що годинник Breitling носять голлівудські актори Уілл Сміт і Харрісон Форд, а також англійський футболіст Девід Бекхем.

Чи є годинник Грицака в його декларації – дізнатися з відкритих джерел неможливо. Так як на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (НАПКА) відсутня декларація глави СБУ. Правда, це тільки для загального доступу.

Насправді декларація подана, але вона "засекречена". Прес-служба СБУ зазначає, що керівництво вчасно заповнило декларації, але громадськість їх не побачить, оскільки згідно із законодавством, дані співробітників спецслужби не можуть бути доступні широкому загалу.

 

 

 

 

Популярне: Ми створимо тут Січ, – Саакашвілі оголосив свої подальші дії під Радою