Президент України Петро Порошенко відвідав концерт легендарної оперної діви Монсеррат Кабальє.

Її виступ відбувся в Києві в суботу, 14 квітня. Своїми враженнями глава держави поділився в Twitter., передає Корупція.Інфо.


"Дуже вражені неперевершеним виконанням і енергією великої Монсеррат Кабальє, яка сьогодні виступає з сольним концертом в Києві. Разом з Мариною, Михайлом, Євгенією та Олександрою радий також можливості привітати легенду світової опери з ювілеєм", – написав Порошенко.

Надзвичайно вражені неперевершеним виконанням та енергією великої Монсеррат Кабальє, яка сьогодні виступає із сольним концертом у Києві. 


Разом з Мариною, Михайлом, Євгенією та Олександрою радий також можливості привітати легенду світової опери з ювілеєм

Відзначимо, що до Києва артистка прилетіла з усією своєю родиною: донькою Монсеррат Марті та її чоловіком, онукою Даніелою, племінницею, а також тенором Джорді Галаном і диригентом Рікардо Естрада.

У програмі в супроводі симфонічного оркестру України прозвучали твори великих композиторів: Д. Пуччіні, Г. Доніцетті, Ж. Бізе, Ш. Гуно та композиції іспанської сарсуели.

Популярне:“Ви це свято запам’ятаєте”: У маршрутці накинулись на жінку, яка попросила виключити російську музику (відео)

Монсеррат Кабальє співала, спілкувалася з залом, жартувала та сміялася над жартами диригента. Зворушливим моментом став виступ Діви зі своєю дочкою Монсеррат Марті – вони співали, взявшись за руки.

Виступили на концерті й українські зірки. Олександр Пономарьов підніс Монсеррат Кабальє величезний букет червоних троянд і виконав "Любовний напій" з опери Гаетано Доніцетті, а потім разом з усім залом а капела виконав українську народну пісню "Ніч яка місячна", чим викликав у Монсеррат сльози на очах: ​​"Я дуже рада, що зустріла вас і почула сьогодні. Цей спогад залишиться у мене, як одне з найяскравіших за останні роки мого життя, адже я вже не молода жінка".