Губернатор Закарпатської області Геннадій Москаль зробив чергову скандальну заяву про сварку з главою МОЗ Уляною Супрун, передає Корупція.Інфо
 
Зокрема, політик заявив про те, що не шкодує про сказаних словах.

“Ні, я не шкодую, що таке сказав. Мені багато людей, починаючи з прем’єр-міністра, говорили вибачитися. За що? За те, що вони нічого не зробили, а Угорщина подала нам руку допомоги?”, – підкреслив голова Закарпатської ОДА .

Москаль зазначив, що не знає, якою могла бути інша реакція на те, що на тлі мовних конфліктів Угорщину ще й звинуватили в контрабанді, нерозмитнених і неякісних вакцинах.

“У нас почала різко поширюватися кір. Тут багато протестантів, які вважають, що щеплення робити не потрібно, і все це – від сатани. Угорщина безкоштовно дала всі свої запаси – бельгійську вакцину, сертифіковану в ЄС. А в Києві сказали, що вакцину завезли нелегально. Як воно могло бути завезено контрабандою на 300 тисяч євро?”, – розповів він.

Нагадаємо, коментуючи слова голови МОЗ Уляни Супрун про те, що вакцини від кору, які передала Угорщина Закарпаттю є контрабандні і до цих пір не використовуються, Геннадій Москаль обізвав її «єб..нутою».

Українці активно підтримали губернатора Закарпатської області Геннадія Москаля після його різких слів про міністра охорони здоров’я Уляни Супрун. Українці підкреслюють, що Москаль висловив думку багатьох.

Популярне: "Лодирі. Тільки сидять в ресторанах – пиво, водка, віскі. Нахр*н вони потрібні": Москаль накинувся на представників ОБСЄ

В.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун прокоментувала скандальну заяву голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля через тиждень після скандалу. Супрун заявила, що реакція Москаля є свідченням низького рівня політики в країні.