Президент України Петро Порошенко буде максимально відтягувати прийняття рішення щодо голови НБУ Валерія Гонтаревої, передає Корупція.Інфо

Популярне: Проклята Вишнівка: в селі зґвалтували ще одну жінку і викинули у канаву. Правоохоронці намагаються приховати сенсаційні факти

Про це заявив керівник центру «Третій сектор» Андрій Золотарьов коментуючи продовження відпустки керівником головного банку країни.

«Зрозуміло, що крісло голови НБУ це ключова позиція поряд з прем'єр-міністром. Тому Петро Порошенко буде робити ставку на комфортного голову НБУ.  Хоча Гонтарева для нього комфортна, проте тримати він її на посаді не може, оскільки вона стала токсичною, і здати він її повністю не може. Тому, щоб не приймати рішення він заморозив ситуацію », – підкреслив Андрій Золотарьов.

Експерт вважає, що глава держави буде максимально зволікатиме з ухваленням рішення щодо голови НБУ.

«Якщо звичайно міжнародні партнери по справжньому натиснуть на Порошенко і зажадають вирішити долю Гонтаревої, то звичайно Президент прийме рішення щодо голови НБУ», – підкреслив Андрій Золотарев. Нгадаєм, що глава НБУ Валерія Гонтарєва продовжила відпустку до 26 вересня. У Національному банку заявили, що вона не має наміру повертатися на роботу і додали, що велика частина відпустки керівника центробанку оплачувана, оскільки це частина невикористаних відпусток.