У неділю, 11 жовтня, в Афінах під час зустрічі політика з людьми на вулиці невідомий чоловік начебто напав на Міхеїла Саакашвілі з кулаками.

 

Про це повідомляє телеканал Mtavari.

Саакашвілі прибув в Афіни, щоб провести там зустріч з емігрантами з Грузії і розповісти своїм прихильникам про свої подальші плани на батьківщині. Біля входу в будівлю, де проходив захід, політика очікували його противники.

Один з них начебто спробував напасти на Міхеїла Саакашвілі, зав’язалася бійка, в результаті якої постраждали декілька осіб. Нападнику вдалося втекти.

При цьому сам Саакашвілі, незважаючи на те, що трапилося, зустрівся з емігрантами і розповів їм про свої політичні плани.

В телеграм-каналі Klymenko Time повідомили про те, що раніше Сааакашвілі вказував на те, що його попереджали, про те, що його приїзд небажаний.

Однак не все так просто – в ході зустрічі Саакашвілі зазначив, що його попереджали, мовляв, його приїзд може бути небажаний для деяких:

“Вони не хотіли, щоб я приїхав, бо ними рухають страх і ненависть, а мною рухає любов, наполегливість і відвага, коли справа стосується любові”

“Велелюбний” Міхо і раніше демонструє чудеса ведення політики відразу на дві країни. З прицілом на те, де клюнуть перспективи якомога жирніші.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що на Міхеїла Саакашвілі в середу, 30 вересня, здійснили замах в київському ресторані Fabius.

Тоді до столу де обідав Саакашвілі, неквапливо підійшов чоловік і почав щось говорити Міхо. Його намагавсяя відтіснити від столу один з супутників Саакашвілі (мабуть, охоронець). Потім підійшли ще двоє (мабуть охорона ресторану) і загородили доступ до Міхо, який продовжував сидіти за столиком.