Український військовослужбовець, якого було звільнено із полону російсько-окупаційних сил у грудні 2019 року помер. Повідомляється, що причиною смерті Кіма Дуванова стали проблеми із серцем.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомляє журналістка Моніка Андрушевська.

За її словами, причиною смерті військового стали проблеми з серцем.

«Полон вбиває також тих, котрі з нього повернулись. Друзі, сьогодні відійшов у вічність Кім Дуванов, солдат Збройних сил України, який повернувся з полону під час обміну полоненими в кінці 2019 року. Його серце не витримало. Мені бракує слів, не знаю що сказати. Коли ми бачилися в госпіталі після обміну полоненими, вся сім’я була дуже щаслива, що вони нарешті разом, я не можу собі уявити, що переживає у цьому моменті його дружина. Він тільки повернувся додому. Все мало бути добре…» – написала Андрушевська.

Також Андрушевська додала, що дружина військового залишилася з двома дітьми.

Нагадаємо, Кім Дуванов повернувся з полону бойовиків під час обміну в грудні 2019 року. 

Кім Дуванов з сім’єю жив в Ізюмі Харківської області. Він займався виготовленням очок і не мав військового досвіду до надходження на контракт в армію в 2017 році. За словами дружини, чоловік болісно сприймав анексію Криму Росією і початок війни на Донбасі.

Дуванов був узятий в полон бойовиками на Донбасі близько Новотроїцького в кінці травня 2019 року. Тоді група українських військових, що складається з 8 осіб, збившись з дороги, заїхала на окуповану територію.