У Сумах представника “Правого сектору” Олександра Іваніну застрелили біля під’їзду будинку, в якому він проживав. Трагедія сталася на очах у його дружини. Правоохоронці розглядають 2 причини вбивства.

Про це повідомляє поліція Сумщини

Отже, у рамках відкритого кримінального провадження розглядається дві основні версії події:

1) вбивство на замовлення
2) вбивство, скоєне на ґрунті неприязних стосунків.

Нагадуємо, що в активіста вистрелили близько 8 разів. Три кулі потрапили у спину та одна – в груди. Від цього сумчанин загинув.

Керівник обласного осередку Сергій Супрун у своєму фейсбуці висвітлив цей моторошний інцидент. Активісту було лише 29 років.

Як розповів Супрун в коментарі Суспільному, приблизно о 21:00 Іваніна з дружиною Анною приїхали до свого будинку на автомобілі. Активіст вийшов на вулицю, аби забрати речі у багажнику. За словами свідків, у той час неподалік на лавці вже сидів якийсь чоловік. Коли невідомий побачив Олександра, відкрив стрілянину.

Своєю чергою, очільник осередку “Правого сектору” пов’язує напад з антикримінальною діяльністю свого товариша. Як аргумент він навів те, що Іваніна “висвітлював діяльність певних осіб”.

Голова політичної партії “Правий Сектор” у Сумській області Олександр Кукса описує загиблого як “людину, яка боролася з річною нечистю”.