Вранці в п’ятницю, 22 вересня, російські окупанти в Криму застосували димові завіси і перекрили рух Керченським мостом, що сполучає окупований півострів з територією РФ. 

Telegram-канал «Кримський вітер» з посиланням на підписників зранку повідомив, що над Севастопольською бухтою піднялася димова завіса. Саме місто також в диму.

Окупантська «дирекція з розвитку дорожньо-транспортної інфраструктури Севастополя» інформувала про перекриття руху морського транспорту в Севастополі без уточнення причини. 

Одночасно з’являлися повідомлення про те, що з смт Чорноморське (близько 120 км від Севастополя) та Глібівки (Чорноморський район) відбувалися запуски ракет, ймовірно, російської ППО. 

«Ось і причина маскування Севастопольської бухти», — припускали автори каналу.

Міноборони РФ підтвердила роботу ППО на території півострова. Відомство країни-агресора стверджує, що російські сили протиповітряної оборони знищили біля західного узбережжя Криму одну українську керовану ракету та два безпілотники.

Також з’являлися повідомлення про те, що у Феодосії чули вибухи. Так званий «радник голови Криму» Олег Крючков у своєму Telegram-каналі пояснив, що нібито відбуваються роботи з розмінування боєприпасів на набережній Феодосії, через що прохід тимчасово перекритий.

У п’ятницю, 22 вересня, окупаційна влада перекрила рух Кримським мостом через Керченську протоку.

В Головному управлінні розвідки МОУ повідомляли про комплекс заходів в рамках спецоперації в окупованому Криму, який триває. Регулярні спецоперації на українському півострові проводять також СБУ та ВМС.