Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль прибув до Туреччини з робочим візитом. Літак глави уряду приземлився в аеропорту Стамбула.

Про візит напередодні повідомили в пресслужбі Кабміну.

У поїздці главу Кабміну супроводжують віцепрем’єр-міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олег Уруський, міністр інфраструктури Владислав Криклій, перший заступник міністра МЗС Еміне Джапарова, а також заступник міністра розвитку, економіки, торгівлі і сільського господарства Тарас Качка, передає УНН.

“Українська делегація прилетіла до Туреччини літаком Ан-148, зацікавленість в якому раніше виявляла Туреччина в рамках проекту створення власного регіонального пасажирського літака”, – повідомляється в матеріалі.

Візит української урядової делегації триватиме два дні.

Перша частина зустрічей пройде в неділю, 29 листопада в Стамбулі, де Шмигаль зустрінеться з міністром промисловості і технологій Турецької Республіки Мустафою Варанком та представниками турецького бізнесу. Друга частина переговорів пройде в столиці – Анкарі, де прем’єр України зустрінеться “з керівництвом Турецької Республіки”.

Нагадаємо, 16 жовтня з робочим візитом в Туреччині перебував Володимир Зеленський. Президент України провів переговори з турецьким колегою Реджепом Ердоганом, уклавши з ним рамкову військову угоду щодо поставок українського устаткування, меморандум про наміри в області оборонно-промислових проектів і інші договори.