Лідерка «Батьківщини» Юлія Тимошенко домовлялась із ватажком «ДНР» Олександром Захарченком, аби він розхитував «майдан» на Донбасі. Він сам про це розповідав, але більше не скаже, бо його вбили. 

Про це в ефірі політичного ток-шоу «Народ проти» заявила сестра народного депутата України Надії Савченко Віра.

«Якщо ви так критично висловлюєтесь про правоохоронну систему, то в мене питання: чому ж тоді ваша фракція так дружно «вистрілювала» в Надію Савченко своїми кнопками? Тричі до обіду зреклися, коли все це – «фейки», «нарізане» і таке інше», – запитує сестра нардепа.

Окрім цього вона заявила, що в момент голосування за зняття недоторканності лідерка «Батьківщини» «молилась» в Ізраїлі.

«А потім по римських клубах розповідала, що Надія – це проект ФСБ, а тюрма – її ремесло. Інформація достовірна – зі слів учасників Римського клубу. Туди ваш лідер не був запрошений, але чомусь потрапив», – підкреслила Віра Савченко.

Відповідаючи на запитання, Сергій Власенко запевнив, що інформація про поїздки Юлії Тимошенко не відповідає дійсності, втім відмовився це коментувати.

Популярне: Тепер позбавити людей субсидії буде складніше”: Юрист пояснила, що дає українцям нова заборона

«Я особисто голосував тричі. Знаєте, коли Надія вийшла на трибуну і визнала всі ті звинувачення, які їй пред’являли, вона сказала: «Так, це я на відео. Так, я обговорювала ці питання. Так, я була в «ЛНР-ДНР». Так, я була в тому бусі, що завозив зброю», – розповідає заступник голови «Батьківщини».

Депутат наголосив: його не переконали подання Генерального прокурора, але переконали публічні зізнання самої Надії Савченко в сесійній залі та на комітеті Верховної Ради.

«Я не голосував за винуватість чи невинуватість Надії. Я не знаю, чи винна вона. Голосування депутатів було за те, щоб цю справу передати на розгляд суду. Для цього вона достатньо сказала з трибуни», – пояснив Власенко.

«Ви конкретно маніпулюєте і бусом, і зброєю. Вся ця справа розвалиться, мов картковий будинок. А ви – «ширма, а не опозиція». Ви ручні! А ваш лідер домовлявся з Олександром Захарченком, аби він теж розхитував «майдан» на Донбасі. Він про це особисто говорив, але вже не скаже, бо його вбили. От цікаво: а хто його вбив?» – відреагувала сестра Надії Савченко.