Про те, як і де Росія проводить закриті зустрічі з ватажками так званих “ДНР-ЛНР” і що на них обговорюється, навіщо Володимиру Путіну потрібно було вбивство Олександра Захарченка, якими шляхами українське вугілля з Донбасу потрапляє в РФ та куди воно йде далі, у другій частині інтерв’ю Народній правді розповів заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука.

Подаємо його слова в оригіналі.

Будь-яка армія повністю розвалиться, якщо їй перекрити постачання.

Я вважаю: «ЛНР-ДНР» повністю несамостійні. В мене є розвіддані про закриті наради у Луганську, Донецьку та Ростові-на-Дону, аудіозаписи. Я не маю права показати оригінали цих документів, вони «загрифовані», скажу лише, що господарські питання «молодих республік» вирішуються на нарадах у Ростові.

Популярное: «Теперь лишить людей субсидии будет сложнее»: Юрист объяснила, что дает украинцам новый запрет

Смерть Захарченка та інших польових командирів – справа рук Росії.

Я висунув свою версію в день смерті цього негідника, щодня переконуюся у своїй правоті. Одна з основних цілей Путіна – вивести Київ на прямі переговори з Донецьком і Луганськом.

Стратегія така: хочуть розіграти російський сценарій за зразком “Придністровської Молдавської республіки”.

Такий сценарій збираються розіграти зараз у нас, підштовхуючи владу України до так званого “прямого спілкування” з “ЛНР-ДНР”. Не дай Бог нам зробити перший крок! Росія вмить згорне Мінські переговори, її сателіти в Європі почнуть активність щодо скасування санкцій: мовляв, чому карають Росію за внутрішній український конфлікт? Але для переговорів потрібні нові обличчя…

Не треба недооцінювати ворога. 

У Росії, на жаль, достатньо розумних стратегів і ще більше тактиків. Вони розуміють: потрібно прибрати з переговорного процесу одіозних особистостей з руками по лікоть у крові, тоді переговори можуть здатися прийнятними і в Україні, і в Європі. Для цього на чолі «недоутворень» слід поставити «ботаніків», що не мають відношення до мілітаризації.

Не дай Боже нам зробити перший крок, піти на прямі переговори, повториться ситуація з Придністров’ям!

Українській владі доведеться розмовляти не з головою, а, вибачте, з д*пою!