Командувач Української добровольчої армії, екслідер «Правого сектору» та колишній нардеп Дмитро Ярош розповів про досягнення України у війні за останні пів року. Він написав відповідний допис у Facebook.

Зокрема, командувач наголосив, що деякі заявлені попередньо цілі від військового та політичного керівництва на літньо-осінню компанію не виконані. Проте за останні шість місяців український народ та Сили оборони мають неабиякі досягнення:

Ярош стверджує, що українці не віддали жодного обласного та районного центру держави. Попри те також ліквідували десятки тисяч окупантів, їхні штаби, логістику, знищили тисячі одиниць їхньої бойової техніки.

«Ми, не маючи дієвого флоту, вразили десятки кораблів Чорноморського флоту РФ, звівши до мінімуму можливості «найславетнішого» російського флоту… Ми висаджуємо десанти у нашому українському Криму. Ми бʼємо дронами по Москві та інших російських містах. Ми, атакуємо і тримаємо під постійною загрозою тимчасовий кримський міст. Ми ліквідовуємо колаборантів та різних одіозних осіб-окупантів як на тимчасово окупованих територіях, так і в РФ. Ми – наносимо удари по Байкало-Амурській магістралі!!!» – написав Ярош.

Колишній нардеп визнав, що українці не змогли прорвати російські лінії оборони. «Так – ми багато в чому, геть, не досконалі, деколи аж ридати хочеться від наших помилок…» – додав Ярош.

Ярош закликав щиро подякувати кожному солдату, сержанту, офіцеру; нацгвардійцю; прикордоннику; лікарю, парамедику, медсестрі, санітарці; волонтеру; рятувальнику; поліцейському; журналісту; підприємцю; місцевому самоврядуванню; політику-владоможцю і політику-опозиціонеру; нашим біженцям за кордоном; всім громадянам, як на окупованій території, так і на вільній за те, що українці – витримали.