У суботу, 17 березня, в Києві на Михайлівській площі під час виступу президента Петра Порошенка пройшла акція протесту. Про це повідомляє кореспондент "Страни".

Відомо, що місце виступу президента оточили огорожею і встановили металошукачі. На вході у людей охорона відбирала плакати.

Але як тільки Порошенко почав говорити, невелика група людей стала скандувати "Ганьба!". Один з протестуючих розгорнув плакат, на якому написано "Де відрубані руки?" Також з натовпу вигукували "Припини красти!".

Крім того навколо мітингувальників зібралися молоді хлопці схожі на тітушок. Після невеликого зіткнення, вони вирвали з рук активістів плакат.

"Мітингувальників з плакатом проти Порошенка взяли в кільце молоді хлопці зі стрічками в забарвлення прапора України. Їх було близько 15 осіб, всі віком 17-23 роки, одягнені в чорне", – додав кореспондент.

Журналісти також почули в натовпі, як учасники мітингу обговорюють фінансові питання. Вони обговорювали між собою, "хто буде платити гроші". Присутні припускають, що "гроші за підсумком будуть платити сотники, шукати їх треба по білих кепках".