На Львівщині чоловік, який копав яму на сміттєзвалищі, загинув під обвалом відходів.

“Як відомо, нещодавно у Самборі на сміттєзвалищі розпочато рекультивацію (для цього передбачено 76, 7 млн. грн. бюджетних коштів). СКП «Об’єднане» підписало відповідну угоду з «Вельт Капітал». Згідно з нею це підприємство мало б провести рекультивацію, зробити під’їзну дорогу та обгородити полігон ТПВ”, – йдеться на власній ФБ-сторінці спільноти Самбір у соцмережі. 

Вчора, 4 квітня, габаритна техніка розпочала роботи, під час яких сміттям засипало трьох людей. Двох з них вдалося врятувати, а третій чоловік, на жаль, загинув.У Самбірському міському відділі поліції повідомили, що по даному факту відкрили кримінальне провадження та занесли його в Єдиний реєстр досудових розслідувань.

“Як могла трапитися така велика біда – трагічна загибель людини? Чому, маючи такий багатомільйонний бюджет на виконання робіт, відповідальні особи не забезпечили елементарну техніку безпеки. Адже загиблий не належав до працівників згаданих підприємств. Нагадаємо: це вже друга смерть на цій території за короткий час. У грудні минулого року на сміттєзвалищі у Самборі виявили обгоріле тіло 15-річного мешканця Закарпаття”, – йдеться у повідомленні.