Відставка прем’єр-міністра Володимира Гройсмана загрожує президенту Володимиру Зеленському катастрофою.

30 травня Верховна Рда провалила голосування про відставку глави Кабінету міністрів. Український журналіст Олександр Дубинський передбачив плани чинної влади, спрямовані проти гаранта.

Варто зазначити, що звільнення Володимира Гройсмана, заяву яку подав він сам, підтримали тільки 97 депутатів. Ще 63 народних обранця висловилися проти, утрималися – 50, а 87 парламентаріїв і зовсім не голосували.

Таким чином чиновник продовжить виконувати функції прем’єр-міністра України.

“Навіщо їм відправляти Кабінет міністрів у відставку, якщо це буде означати, що деякі повноваження звузяться, у президента з’явиться можливість вносити свою кандидатуру в парламент, просувати своїх депутатів. Не треба нікого відправляти у відставку. Всіх все влаштовує. Вас влаштовує життя, якої ви живете в Україні? Депутатів все влаштовує, їх не бентежить виконавча влада – це одна команда шахраїв і злодіїв, яка прекрасно себе почуває “, – заявив Олександр Дубинський.

Він нагадав, що Володимир Зеленський зажадав звільнити главу МЗС Павла Клімкіна, керівника СБУ Василя Грицака і міністра оборони Степана Полторака.

Журналіст припустив, що депутати не підуть навіть на такі поступки: “їх завдання – системно демонструвати президенту Зеленському, що він тут ніхто”.

Як і 73% виборців, що проголосували за нового гаранта. Адже чим довше політики тримаються за владу – тим більше вони можуть накрасти.

“Але є ще один нюанс. Пов’язаний він з тим, що чинна влада очікує помилок від Зеленського і його команди. А якщо ці помилки підуть … вони ж хитренько сидять і чекають. Друзі, ось вам відстрочимо термін виборчої кампанії, не будемо поспішати . Тому що якщо ви почнете, умовно, брати бабки за те, щоб в ваших списках з’явилися люди, якщо ви почнете ставити злодіїв і шахраїв – все про це говоритимуть “, – звернувся Олександр Дубинський до команди Зеленського.

За словами журналіста, чинна влада на чолі з Володимиром Гройсманом та колишнім гарантом Петром Порошенко тягне час в надії, що прихильники президента почнуть видихатися і провокувати гучні скандали, ніж опустять свій рейтинг.

За словами Олексанра Дубинського, в таких умовах українцям необхідно вибити політиків, які засиділися, а також допомогти Володимиру Зеленському уникнути критичних помилок.