Нардеп від «Радикальної партії» Ігор Мосійчук вважає помстою подання на зняття з нього депутатської недоторканності, яке вніс в ГПУ керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький.

Я думаю, що це помста за мою професійну і політичну діяльність. Більш того, це політичний тиск на нашого лідера Олега Ляшка … Детектив Дух, який нібито розслідує цю справу, під час суду, в якому брала участь моя адвокат, сказав їй, що, за їхніми даними, Олег Ляшко знаходиться на другому місці в президентському рейтингу , і вони будуть по радикалам ще працювати і працювати, – заявив політик

Популярне: “Я – готовий”: Вакарчук зробив гучну заяву про президентство

Мосійчук також повідомив, що ще не ознайомився з поданням на зняття депутатської недоторканності, оскільки воно «ще не надійшло до парламенту і взагалі нікуди не надійшло». 

Він також зазначив, що матеріали по його справі «цинічно» передали 17 вересня – «день, коли три роки тому мене заарештували за сфальсифікованими звинуваченням генпрокурора Шокіна в парламенті».

Із приводу себе він повторив: "Якщо це навіть правда, або ті, хто придумував цю інформаційну качку, – вони вибрали дуже невдале число.

"Більше того, якщо цей цирк не припиниться у найближчі дні, то наша фракція буде ставити вимогу про припинення фінансування антикорупційних органів і про те, щоб із бюджету на наступний рік було викреслено це", – пригрозив Мосійчук

Нагадаємо, Керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький передав Генеральній прокуратурі подання про зняття депутатської недоторканності з Ігоря Мосійчука.

Про це повідомили джерела в прокуратурі.

За даними співрозмовника, Холодницький передав до ГПУ подання на депутата "Радикальної партії" минулого тижня – і в Генпрокуратурі вивчають документ.

Суті підозр джерело не розкрило.

Холодницький відмовився коментувати цю інформацію: "Я нічого не коментую".

Згодом речниця генпрокурора підтвердила, що ГПУ отримала подання від САП на нардепа Мосійчука.