Екс-директор "Калинівського ринку" Іван Ринжук покалічився у грецькому Афоні – випав з третього поверху місцевого готелю на бетонне покриття. – повідомляє Корупція.Інфо

У результаті падіння, Ринжук отримав дуже важкі травми – практично роздробив стопи ніг, поламав ноги, ребра і таз, пише Depo.Одеса з посиланням на "БукІнфо". 

За даними джерела, Іван Ринжук днями з чернівецькими друзями поїхав у грецький Афон на святкування дня народження митрополита УПЦ Московського патріархату Онуфрія, куди також літав депутат від "Опозиційного блоку" Вадим Новинський.



Компанію Ринжуку на святкування дня народження настоятеля УПЦ МП до Афону склали Володимир Жаровський, Валерій Чинуш, Юрій Кушнір та Артем Семенюк.

Джерело стверджує, що напередодні повернення в Україну, чернівчани оселилися у місцевому комфортабельному номері готелю на третьому поверсі. До пізньої ночі дружня компанія з різними напоями радістно святкувала уродини свого духовного настоятеля. Однак, стався нещасний випадок – Іван Іванович нібито переплутав двері на балкон з кімнатними (чи туалетними) і випав з балкону. З численними травмами, на щастя, він залишившись живим.

Наразі у критичному стані Іван Ринжук перебуває у грецькій лікарні. Родина і друзі екс-директора «Калинки» вирішують питання щодо транспортної можливості та доцільності транспортувати його до України.