Колишній мер Слов'янська Неля Штепа заявляє, що свої дії під час захоплення в 2014 році терористами держустанов, вона узгоджувала з нардепом від "Народного фронту" Сергієм Пашинським і тодішнім головою СБУ Валентином Наливайченком, передає Корупція.Інфо

Популярне: “А тут я взагалі лежу”, “сільський випускний”: в Мережі показали фото з престижної української вечірки

Як розповіла вона в інтерв'ю виданню "Новости Донбасса", нардеп дзвонив їй "кожні 5 хвилин".

"Я говорила з Пашинським кожну хвилину. У мене є телефон, є роздруківка, що він мені дзвонив, ну, напевно раз 100 за ці три дні" – сказала вона.

За словами Штепи, спочатку Пашинський хотів, щоб вона звільнила заручників, які були в будівлі міліції.

"Ми все зробили. Потім він почав говорити, що я повинна їздити містом і дивитися, скільки їх (терористів. – Ред.) людей і де вони перебувають. Ми це робили. Пашинський мені дзвонив кожні 5 хвилин, кожні. І вночі, і взагалі просто", – додала Штепа.

Вона також розповіла, що крім Пашинського дзвонив Валентин Наливайченко.

"Дзвонив Пашинський, Наливайченко, але з самим Турчиновим (на той час в.о. президента. – Ред.) я не говорила. Але Наливайченко і Пашинський мені постійно говорили, що це вказівка ​​Турчинова", – сказала вона.

Штепа заявляє, що їх запрошували на засідання суду з її справи про сепаратизм.

"Але вони не йдуть. Розумієте, це ж така ситуація, сьогодні я винна, а завтра вони приходять і з них почнуть запитувати. А чому ви і не приїхали? Чому послали жінку до будівлі міліції?", – сказала вона.