На з'їзді так званої "Компартії ДНР" у Донецьку в суботу стався вибух.

В окупованому бойовиками т.зв. "ДНР" і російськими військовими Донецьку прогримів потужний вибух. Як повідомляють підконтрольні сепаратистам ресурси, це сталося під час проведення з'їзду "компартії ДНР".

Терористами було закладено безоболонковий саморобний вибуховий пристрій. Поранення отримали три людини, в тому числі – кандидат на пост нового ватажка "республіки" Ігор Хакміязов.

"Вибух стався, коли делігати (орфографія збережена.) почали виходити. Засідання вже закінчилося. Рвонув вибуховий пакет стояв в кутку в коридором приміщенні. Терористи заклали безоболонковий саморобний вибуховий пристрій", – повідомляють сепаратисти.

За попередніми даними, вибух стався в будівлі в Куйбишевському районі Донецька на перетині вулиць Хлібодарна і Бакинських Комісарів.

Популярне: Масові перевірки та шалені штрафи: як каратимуть українців вже з жовтня

Нагадаємо, місяцем раніше був ліквідований колишній "глава республіки" Олександр Захарченко, підірваний в кафе "Сепар",коли він прийшов пом'янути померлого напередодні радянського і російського виконавця, депутата Держдуми РФ Йосипа Кобзона, який підтримував бойовиків "Л / ДНР".

 
Зараз в "республіці" оголосили про підготовку незаконних виборів нового "глави", і найбільш реальним кандидатом на перемогу називають росіянина Дениса Пушиліна, під якого активно зачищають всіх можливих конкурентів.