Працівники львівського Управління боротьби з незаконним обігом наркотиків сьогодні, 4 березня, провели обшук в аптеці на вулиці Мельника, 14. 

Там виявили та вилучили кілька упаковок психотропних лікарських засобів, зокрема таких як "кодтерпін" та порожні бланки для рецептів із печатками лікаря.

За цією справою вже порушили кримінальне провадження. Попередньо, у правоохоронців була інформація, що в аптеку за ліками часто навідувались місцеві наркомани. Щоправда, продавала психотропні препарати без рецепта лише одна зміна провізорів. 

Зараз правоохоронці вивчають матеріали та встановлюють осіб, причетних до торгівлі. "Нами на початку лютого було відкрите кримінальне провадження щодо незаконної реалізації таких медичних препаратів. Проведено обшук та добровільні видачі медикаментів від свідомих громадян, які засвідчили, що в аптеці продають відповідні медикаменти", – розповів в.о. начальника обласного УБНОНу Володимир Білоус.

"Буде проведено експертизу цих таблеток. У найкоротші терміни оголосимо підозру і ми будемо звертатись в Державну лікарську інспекцію, аби повністю заборонити будь-яку діяльність у цій аптеці", – додав правоохоронець.

Згідно з інформацією міліції, подібних аптек у Львові та області близько десяти. Винним загрожує штраф та заборона діяльності.  джерело: Захід.нет