ktdb

У ДТП загинув відомий львівський співак Владіслав Левицький. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив радіоведучий Радіо «Львівська хвиля» Андрій Великий.

За словами Андрія Великого , відбулося лобове зіткнення автомобіля, в якому їхав Владіслав Левицький, з фурою. Аварія сталася поблизу Золочева.

«Страшна новина… Не стало ще одного талановитого співака – Vladislav Levitskiy…

Автокатастрофа… Лобове зіткнення з фурою. Поблизу Золочева.

В авто була його рідна сестра Наталя з донькою. Не вижив ніхто.

Йому було лише 30 років», ­- написав Андрий Великий.

 

Владіслав Левицький (справжнє ім’я Василь Левицький) народився 18 квітня 1985 у Львові.

У 2006 році Андрій Левицький виграв музичний поєдинок в телешоу Ігоря Кондратюка «Караоке на Майдані» і став не лише учасником, але й фіналістом сьомого сезону популярного телепроекту «ШАНС».

Після участі в проекті Василій Левицький міняє своє сценічне ім’я на Владіслав (Vladislav) Левицький (псевдонім був придуманий фронтменом групи «Скрябін» — Андрієм «Кузьмою» Кузьменком).

Влітку 2008 року Владіслав став володарем III премії Міжнародного фестивалю мистецтв «Слов’янський базар» у Вітебську. Також став лауреатом конкурсу «Нова хвиля 2009» в Юрмалі.

Крім того, Владислав працював не лише як сольний виконавець, але й як учасник і фронтмен своєї ж групи, а також співпрацює з проектом Bald Bros, який творить танцювальну музику (композиції проекту стабільно займають перші місця в європейських чартах).

В 2012 році Владіслав запускає дуже специфічний проект балканської музики, для якого знімає відео «Думаю», «Ірка».

У 2014 закінчує запис україно-балканського альбому і зняв кліп на пісню «Тільки чекай».