У Львові перед концертом одного з кандидатів у Президенти поліція не допустила розвитку конфлікту між учасниками заходу та групою осіб.

Про це повідомили у Відділі комунікації поліції Львівської області, повідомляє Цензор.НЕТ

У повідомленні зазначається: "8 лютого, близько 150 громадян зібралися біля будівлі Львівського державного цирку, де планувався концерт за участю одного з кандидатів на пост Президента України.

Перед початком заходу група громадян висловила протест проти проведення концерту і своє невдоволення претендентом на пост глави держави. Між ними та організаторами дійства виникла словесна перепалка, яка переросла в штовханину.

Силами поліції сторони були розведені. Правоохоронці не допустили подальшого розгортання конфліктної ситуації, після чого група протестуючих розійшлася.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Поліція забезпечила надійну охорону громадській безпеці і порядку. Тому захід відбувся мирно, а концерт розпочався вчасно.

Поліція укотре підкреслює, що не допустить порушення громадського порядку і прав кандидатів на зустріч із виборцями. Закликаємо усі сторони строго дотримуватися законодавства. Порушники будуть притягуватися до відповідальності".

Телеканал 112. Україна опублікував кадри події під цирком у Львові перед концертом Володимира Зеленського.