кош

Керівництво компанії «Електронтранс» відреагувало на поширення кандидатом в мери Львова Русланом Кошулинським інформації буцімто мер Львова Андрій Садовий всіляко перешкоджав початку виробництва трамваю «Електрон».

Гендиректор «Електронтрансу» Василь Пецух заявив, що такі твердження є «за межами сприйняття та здорового глузду», передає Корупція Інфо з посиланням на Zaxid.net

Пецух розповів, що сама ідея зародилась в мерії Львова, яка шукала варіанти заміни транспорту у місті на новий.

«Після розробки ще у 2008 році концепції нового трамваю, в якій брали участь представники міста, зокрема заступник мера Львова Володимир Шевчук та керівник управління транспорту Микола Шкурган, відбулась зустріч мера Львова з директором «Електрону». Бажання у обидвох керівників було, аби цей трамвай з’явився у Львові. Садовий приймав активну участь в усьому процесі. На ньому була найбільша доля відповідальності, бо він мав прийняти рішення, не маючи на цей момент зразка. Це був певний ризик для нього» – розповів у інтерв’ю телеканалу «24» Василь Пецух, гендиректор компанії «Електронтранс», яка випускає трамваї «Електрон».

Як відомо, кандидат на посаду міського голови Львова від «ВО «Свобода» Руслан Кошулинський протягом кампанії неодноразово наголошував, що це власне він став ініціатором початку виробництва трамваю «Електрон» у Львові. У штабі Садового відреагували на ці заяви, опублікувавши на YouTube ролик з добіркою таких висловлювань Кошулинського з позначкою «неправда».