міліція

Під час рейду, 5 серпня, працівники сектору кримінальної міліції у справах дітей Львівського міського управління міліції, виявили два факти продажу алкогольних напоїв у заборонений час.

Про це повідомляє Корупція інфо з посиланням на прес-службу ГУМВС України у Львівській області.

Так, у магазині по вулиці Личаківській о 22.50, продавець реалізувала клієнту алкогольний напій. Ще один такий факт працівники міліції зафіксували о 00.50 у магазині по вулиці Шевченка.

Також під час рейду правоохоронці виявили та задокументували факт продажу неповнолітньому пива та цигарок у магазині по вулиці Хуторівка, та ще один подібний випадок у магазині по вулиці Тернопільській, де продавець реалізував неповнолітньому алкогольний напій «Рево».

«Усі ці факти ми ретельно зафіксували та склали протоколи про адміністративні правопорушення. За продаж алкоголю у заборонений час підприємцям загрожує штраф, а за продаж алкоголю неповнолітнім – штраф та позбавлення ліцензії. В усіх випадках рішення прийматиме суд, на розгляд якого протоколи невдовзі будуть скеровані», – розповів начальник сектору кримінальної міліції у справах дітей Львівського міського управління міліції майор міліції Павло Лихач.