Володимир Омелян не буде йти у відставку після того, як детективи Національного антикорупційного бюро  повідомили йому про підозру у незаконному збагаченні.

Під час брифінгу Омелян  з впевнімтю заявив, що вручення йому підозри вказує на те, що в Україні стартувала передвиборча кампанія.

"Мені ця посада вже набридла і переконаний, що як тільки подам у відставку, то більшість цих заворушень зникне. Я впевнений, що у мене не було б проблем, якби я не був міністром. Це розумію і я, і моя сім'я. Але такої радості я їм не доставлю", – заявив Омелян.

Популярне: Одружуватися в Україні можна буде лише за однієї умови: в Раді прийняли новий закон

За словами міністра, підозра НАБУ необгрунтована і він з легкістю доведе в суді походження своїх доходів. Разом із тим він  поскаржився, що постраждав його імідж і ще доведеться витрачати гроші і час на судові розгляди.

Також Омелян заявив, що ніколи не брав хабарів і зізнався, що до недавнього часу вірив в ефективність НАБУ як антикорупційну структуру.

"Я сподівався і завжди говорив, що НАБУ… робитиме реальні кроки у боротьбі з корупцією. Сфабрикована підозра, що мені сьогодні вручили, не містить складу злочину. Чи брав я хабара? Відповідь однозначна – ні. За 1,5 року не знайшли нічого. Я категорично спростовую всі висунуті мені звинувачення", – заявив Омелян.