Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук вперше відреагував на скандальні “плівки”, на яких імовірно урядовці обговорювали проблеми української економіки.

Він заявив, що проти команди президента і уряду ведеться сильна робота. “Працюють багато людей, яким хотілося б, щоб у нас нічого не вийшло”, – написав Гончарук у Facebook.

Прем’єр заявив, що його не залякати, а тому уряд продовжить боротися з корупцією і “перекривати потоки”, “перезавантажувати країну”, щоб в Україні не залишилося схем і “договорняків”.

 

Гончарук прозвітував про успіхи в економіці. За його словами, обмінний курс гривні зміцнився, а накопичення міжнародних резервів збільшилися до 7-річного максимуму, склавши $25 млрд. Також він повідомив, що приплив прямих іноземних інвестицій в країну зріс до $2,5 млрд, а інфляція знизилася до 4,1% .

“Якщо це не хороші новини для країни, то я повний “профан” в економіці!”, – заявив Гончарук.

Нагадаємо, в мережі опублікували аудіо розмов нібито голови Кабміну Олексія Гончарука з чиновниками, де обговорювалося курс долара в Україні і економічні питання перед зустріччю з главою держави Володимиром Зеленським.

Пізніше в мережі з’явилася друга частина скандального розмови нібито прем`єрміністра Гончарука, в якому він обговорює економічну ситуацію в країні.

У мережі опублікували третю частину розмови нібито прем `єр-міністра Олексія Гончарука, міністра фінансів Оксани Маркаровой і двох заступників голови Нацбанку Катерини Рожкової і Дмитра Сологуба. У бесіді обговорювали ревальвація гривні до 20 гривень за долар і економічну стратегію розвитку України.