Державне бюро розслідувань викликало на допит колишнього голову Офісу президента Андрія Богдана, щоб дізнатися про можливі контакти українських посадовців з російськими органами влади, про які він повідомив у своєму інтерв’ю Дмитру Гордону.

Про це йдеться у повідомленні пресслужби ДБР.

“Слідчим Державного бюро розслідувань проведено допит як свідка громадянина Богдана А.Й. щодо відомих йому обставин можливих контактів українських посадовців з російськими органами влади, про які він повідомив у своєму інтерв’ю одному з українських видань. Метою допиту було з’ясування наявних у свідка достовірних даних та підтвердження здійснення українськими посадовцями можливих протиправних дій на користь іншої держави”, – зазначили у відомстві.

Зазначається, що на офіційному допиті Богдан повідомив, що такою інформацією не володіє, підтверджень і доказів у нього немає, а про можливі незаконні дії українських посадових осіб він дізнався з відкритих джерел і засобів масової інформації.

Також Андрій Богдан заявив на брифінгу, який проходить перед будівлею Державного бюро розслідувань., що не має документального підтвердження «певних інших домовленостей» керівника ОП Андрія Єрмака з представниками Кремля, проте впевнений, що вони існують.

«Певні домовленості з росіянами, підписані Єрмаком, про які я говорив, вони опубліковані офіційно, в ЗМІ. І, звичайно, про їхню наявність вже знають всі. А домовленості про інших пунктах – мені відомо, що такі домовленості є. Відображені вони на папері, і чи є у мене копія таких домовленостей на папері? Ні. Але в існуванні таких домовленостей я впевнений », – заявив Богдан.

Він також зазначив, що повідомить слідству інформацію про операції із затримання «вагнерівців».