У Раді тривають консультації про створення ТСК у справі “вагнерівців”: багато інформації з грифом секретності, до якого не маємо доступу, – “слуга народу” Завітневіч. В парламентському комітеті з нацбезпеки обговорили можливість створення Тимчасової слідчої комісії у справі “вагнерівців”. Зараз з цього приводу консультуються.

Про це в інтерв’ю “РБК-Україна” розповів нардеп від “Слуги народу”, глава комітету Верховної ради з нацбезпеки Олександр Завітневич. За його словами зараз йде консультація з цього питання.

“Зараз консультуємося про те, чи буде сенс в цій ТСК. Тому що багато інформації, яку ми б запросили, має такий гриф секретності, до якого не маємо доступу”, – сказав нардеп.

За його словами, вся історія з “вагнеровцамі” використовується проти України. До цього процесу вже підключили навіть Білорусь.

“Знаєте, у нас тут між військовими ходить такий жарт, що якби дійсно ця операція була, то ми б все зааплодували нашим спецслужбам. А насправді ви ж бачите, що все це використовується проти нашої країни з метою її розхитати, накачати певної інформацією. Задіяні всі інструменти і ресурси, і не тільки медійні”, – сказав Завитневич.

Нагадаємо, що петиція родичів загиблих на Донбасі воїнів з вимогою створити парламентську ТСК у справі “вагнерівців” зібрала 25 тисяч голосів.