Братислава вже передала Україні перші літаки МіГ-29.

Про це повідомив міністр оборони Словаччини Ярослав Надь, передає Aktuality.sk

Попередньо відомо, що за літаками 22 березня у Словаччину приїхали українські пілоти із механіками, які їх підготували до передачі.

Словацьке видання написало, що перші чотири винищувачі Міг-29, які Словаччина планувала передати Україні, вже покинули територію їхньої країни.

Словаччина стоїть на правильному боці, і цим жестом ми як країна вписалися великими літерами в сучасну світову історію, що говорить про своєчасну допомогу, щиру солідарність і велич нації,
– заявив словацький міністр Надь.

За його словами, їхній уряд продовжуватиме допомагати Україні. Глава Міноборони Словаччини заявив: “Ми робимо правильно, тому що це Росія вдерлася в Україну, це Росія перебуває на території України, і коли Росія виведе свої війська, війна відразу закінчиться”.

Додамо: Видання Dennik N повідомило, що 22 березня за літаками до Словаччини приїхали українські пілоти із механіками, які їх підготували до відльоту. Вже 23 березня винищувачі залишили словацьку базу Сляч і вирушили на Схід.

Словацький міністр запевнив, що перші літаки вже передали Збройним Силам України. Решту – Україна отримає найближчими тижнями.