Кремль трясеться, вищі чини дізналися про реальні втрати РФ на фронті, а по всіх напрямках в окупантів утворилися справжні могильники з техніки та тіл. То що, еліта РФ думає про закінчення війни?

Втрати російської армії становили понад 489 тисяч осіб. Цю цифру за даними «Генерала СВР», який наближений до Кремля, повідомили секретареві російської Ради безпеки Миколі Патрушеву.

«Більшість російських ПВК перейшли під контроль Міністерства оборони РФ, і їх втрати тепер є невід’ємною частиною загальних втрат, з 1 серпня 2023 окремий підрахунок не ведеться», — йшлося в меседжі.

Очевидно, що такі втрати заставляють еліти Кремля взятися за голову. Але і це ще не все. Адже український морпіх-аеророзвідник Kriegsforscher виклав у своєму акаунті в соцмережі Х знімки «цвинтарів» знищеної російської бронетехніки.

Як зазначає, аналізуючи знімки, офіцер Армії оборони Ізраїлю Ігаль Левін, важливою деталлю є вкрай висока концентрація на цих цвинтарях старої та позаштатної російської техніки – танки Т-62 без динамічного захисту, БТР-80, не модернізовані до рівня БТР-82, а також Велика кількість МТ-ЛБ, що використовуються як бронетранспортери для піхоти. Також, як зазначає військовий експерт, вперше відмічено спробу встановити протимінний трал, на МТ-ЛБ, хоча зазвичай його ставлять на танки.

«В наявності ставка Кремля на продовження наступу будь-якими силами, незалежно від того, яке у них озброєння», — вважає Левін.

В добивку до загальних втрат ворога, кремлівські еліти розуміють, що з такими кладовищами та горами тіл їх ще довго не протягнути. Тож треба діяти. А як? Путіна в необхідності підписувати капітуляцію їм страшно переконувати, тож почався пошук альтернативних способів закінчення війни.