У випадку повторного обрання на другий термін, президент Джо Байден розглядає можливість направлення військовослужбовців армії США в Україну. Про це заявив в соцмережі впливовий американський мільярдер Девід Сакс.

«Спочатку Байден виступав проти відправки винищувачів F-16, танків Abrams та далекобійних ракет на Україну на тій підставі, що це може призвести до початку Третьої світової війни. Все це він уже відправив», – написав він.

За його словами, відправлення сухопутних військ залишається «єдиним табу», проте президент Франції Еммануель Макрон уже порушив цю тему. Крім того, щодня надходить інформацію про те, що спецпідрозділи НАТО вже діють в Україні.

«Байден не може зробити відправити війська до виборів, бо це було б надто непопулярним. Але я не сумніваюся: якщо він переобереться на другий термін, він відправить наземні війська в Україну», — заявив Сакс.

Нагадаємо, в березні 2022 року Байден заявляв, що відправлення на Україну наступальної техніки, літаків та танків з американськими військовослужбовцями означало б початок Третьої світової війни. У лютому 2023 року Байден унеможливлював передачу ЗСУ винищувачів F-16, бо ті їм «не потрібні».

При цьому першу партію американських танків Abrams було доставлено до України у вересні 2023 року, всього США обіцяли поставити Києву 31 танк. У серпні 2023 року США схвалили передачу Україні F-16 від Данії та Нідерландів, ЗСУ отримають їх від третіх країн після завершення підготовки льотчиків, тому не виключення що буде щось подібне із американськими військовими, яких Байден направить в Україну.