Отруєння Олексія Навального допомогло Україні, таку думку висловив представник ОРДЛО в Тристоронній контактній групі щодо Донбасу, журналіст, Сергій Гармаш.

Про це Гармаш розповів в ефірі телеканалу “Україна 24”.

За його словами, Дмитро Козак прибув до Берліна в “несприятливий момент”.

“Якби не зовнішньополітичний фактор, то я вже вважаю перемогою те, що Козак туди прилетів (до Берліна на переговори політичних радників лідерів країн нормандської четвірки — ред.) в дуже несприятливий момент. Як би це не цинічно звучало, отруєння Навального зіграло нам в плюс”, – сказав він.

Гармаш пояснив, в якій ситуації опинилася російська влада.

“Коли Росія знову стоїть на межі якщо не ізоляції, то серйозної кризи, вони зацікавлені у візитах до західних столиць, зацікавлені налагоджувати контакти з тією ж Німеччиною, де вже три тижні серйозно ставиться питання про те, щоб зупинити “Північний потік-2″, Данія підтримала. На переговорах було видно, що Німеччина і Франція повністю на боці України”, – сказав він.

Зазначимо, як заявив очільник Офісу президента Андрій Єрмак, є надія, що вже наступного тижня на перемовинах Тристоронньої контактної групи вдасться домовитися про конкретні дати нового обміну полонених. Наразі обговорюється формула «100 на 100».

Нагадаємо: Шевченківський районний суд Києва зобов’язав Службу безпеки України розслідувати справу про ймовірну державну зраду керівник офісу президента України Андрія Єрмака щодо звільнення “вагнерівців”.