Ситуація у Бахмуті Донецької області на сьогодні стабільно важка, бої зараз йдуть в районі залізниці, контроль над якою ключовий. Про це заявив військовий кореспондент Андрій Цаплієнко в ефірі ТСН.

На жаль, за його словами, наразі неможливо ані підтвердити, ані спростувати, чи зберігають Сили оборони України контроль за будівлею вокзалу. Та українським бійцям вдалося відтіснити рашистів від важливої дороги – Бахмут – Часів Яр. І це Цаплієнко назвав найважливішим успіхом наразі у місті.
Підписуйтесь на телеграм – всі новини там, а ми продовжуємо

“Силам оборони вдалося стабілізувати ситуацію і вдало відбивати навалу ворога. Противник мав намір взяти Бахмут в лещата, чим саме позбавити Сили оборони можливості завозити резерви. Цього наміру противнику не вдалося зреалізувати. Натомість Силам оборони вдалося, у важких траншейних боях відкинути противника від дороги від Часового Яру до Бахмута та закріпитись на вигідних позиціях. Можна твердо сказати, що ініціатива переходить на бік ЗСУ”, – заявив командир одного з підрозділів, який перебуває у Бахмут.

Запеклі бої за Бахмут тривають з літа 2022 року, але ЗСУ вперто тримають місто-фортецю й завдають там колосальних втрат окупантам.

15 квітня повідомлялося, що на території Бахмута точаться запеклі бої. Зазначалося, що воїни з 57-ї мотопіхотної бригади нав’язали окупантам шалені за інтенсивністю й зухвалістю контрнаступальні каруселі.

Як заявляв військовий експерт Олександр Коваленко, головне занепокоєння у боях за Бахмут викликає загроза застосування противником важких вогнеметних систем “Сонцепік”.