Міхеіл Саакашвілі може увійти до Національної ради реформ. І Зеленський не буде вмовляти “слуг народу” підтримувати Саакашвілі. Про це повідомляє “Новий час” з посиланням на свої джерела в “Слузі народу”.

“Гучна історія з призначенням Саакашвілі завершилася тихим” зливом “- призначення заблоковано і незрозуміло, чи відбудеться взагалі. У фракції” Слуга народу “після тривалих переговорів вдалося зібрати близько 140-170 голосів за призначення Саакашвілі з 248 депутатів, при цьому в партійному чаті про готовність голосувати публічно заявили трохи більше 100 депутатів “, – раніше написав головний редактор Цензор.НЕТ.

“Голосів немає, так президент Володимир Зеленський вирішив не виступати зараз публічно на підтримку Саакашвілі. Можливо, щось зміниться, адже президентом керують емоції, але зараз ОП дав відбій. Замість глави ОП Андрія Єрмака завдання збору голосів переведені на главу фракції Давида Арахамію – тобто навіть статус парламентарія знижений. Офіс Президента розуміє, що провал переговорів з Саакашвілі завершиться скандалом, тому обмірковує, що запропонувати Саакашвілі замість реформ в уряді “, – констатував Бутусов.