Засновник інтернет-видання “ГОРДОН” Дмитро Гордон сказав в ефірі телеканала “Україна 24”, що після останніх подій на місці колишнього президента Грузії Михайла Саакашвілі відмовився б від роботи в українському уряді.

Гордон нагадав, що він був першим, хто звернувся до президента Володимира Зеленського із проханням призначити Саакашвілі в Кабмін.

“Після цього Володимир Олександрович запросив Михайла Ніколозовича, у них була розмова… Але що б я зараз зробив на місці Саакашвілі? Я б сказав: “Ідіть ви всі до бісової матері! Я був президентом успішної країни протягом десяти років, я зробив реформи, яким аплодував увесь світ. Нинішній президент США [Дональд] Трамп сказав, що я найкращий реформатор світу. Я вам не подобаюся? Робіть свої справи. Прийдете пізніше. А я подумаю, іти чи ні”, – розповів Гордон.

На його думку, зараз триває “принизливий процес” погодження кандидатури Саакашвілі.

“Хлопчики і дівчатка, хатні робітниці й кухарки починають думати, голосувати за Саакашвілі чи не голосувати… Хто ви такі? Що ви зробили? Де результати? Попереду – “чудовий” час. Коронавірус – це квіточки, от після коронавірусу будуть ягідки. Малий і середній бізнес в загоні, грошей у людей немає. Як впоратися з усім цим, ніхто не знає. Грошей у вас як у держави теж немає. Якщо вам не потрібні такі люди, як Саакашвілі, ексголова Служби безпеки України, колишній начальник Головного управління розвідки Міноборони Ігор Смешко, бізнесмен, колишній віцепрем’єр Сергій Тігіпко, інші люди, які мають в голові мізки, досвід, знання і розуміння, як потрібно діяти, то обпаскудьтеся вже по саме годі! Потім прийдете до них – вони подумають”, – сказав Гордон.

За інформацією журналіста, у Саакашвілі 27 квітня була зустріч із Зеленським, але про її результати він не знає.

“Я знаю одне: Саакашвілі – людина вчинку. Це важливо для політика – не протоптаним шляхом, як наказують тобі політтехнологи, як роблять інші у світі, боячись зробити крок управо, крок уліво, мовляв, а що подумають люди. Він людина вчинку. Я б на його місці зробив такий вчинок, сказав би: “Не хочете? Відпочивайте!” – запропонував журналіст.

Гордон зазначив, що йому невідомо, чому Зеленський не виступив з публічною підтримкою призначення Саакашвілі.

“Але Володимир Зеленський – це людина, яка часто помиляється в людях, на жаль, яка досі залишається наївною гарною людиною. Не політиком, який пройшов усе, не цинічним, як усі вони”, – зазначив журналіст.