Прем’єр-міністр Олексій Гончарук запевняє, що загалом задоволений своїм урядом, що знайшов підхід до кожного міністра і що навіть міністра внутрішніх справ Арсена Авакова вважає членом команди.

В інтерв’ю Українській правді Гончарук розповів, що вважає Авакова членом команди.

“Я незадоволений прогресом по окремих напрямках. Але загалом, я вважаю, що рано оцінювати роботу міністрів. Я вважаю, що просто по окремих позиціях ми можемо підсилитись… Уряд сьогодні – це команда, тут багато людей, на яких я можу покластися…”

“Мені з кожним з міністрів працюється комфортно, ми з усіма знайшли спільну мову, і я вам абсолютно відверто можу сказати, що я зараз не маю жодного члена уряду, з яким мені б не вдалося побудувати якісну комунікацію”.

“Очевидно, що Арсен Борисович не входить в найближче коло, яких я можу назвати прямо своїми-своїми людьми. Але у нас з ним конструктивні відносини, тому в широкому сенсі слова він, звичайно, частина урядової великої команди”, – зазначив прем’єр.

На питання, чому Авакова не було на відеозаписі в новорічному привітанні, Гончарук сказав, що не пам’ятає.

А щодо того, що Аваков на приходить на деякі засідання уряду він сказав, що привілеїв у нього немає, але у міністра внутрішніх справ часто трапляються ситуації, на які потрібно швидко реагувати, часто він супроводжує президента тощо.

Також, варто зазначити, що прем’єр-міністр України Олексій Гончарук повідомив, що у Кабінеті Міністрів України можуть відбутися зміни.

“Багато варіантів зараз обговорюється, продумується. Абсолютно точно ми хочемо посилити економічний блок. Тому що у нас фокус на залучення інвестицій і нам точно потрібна людина в уряді, яка буде координувати міністерства економічного блоку, економіки, енергетики, інфраструктури з точки зору і з фокусом на залучення інвестицій”, – заявив прем’єр-міністр.

Глава уряду пояснив, що “це може бути новий віцепрем’єр”.

Зокрема, він назвав “сильною і позитивною” команду в Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, яким керує міністр Тимофій Милованов.

“Вони роблять усе для того, щоб в Україні відкривалися ринки”, – зазначив Гончарук.

За його словами, посилити в уряді хочуть і соціальний блок.

“Очевидно, що в країні, в якій більше 10 млн громадян проживає за межею бідності, це питання дуже актуальне.