Генеральна прокурорка Ірина Венедіктова підписала повідомлення про підозру двом адвокатам, яких затримали напередодні під час спроби отримати хабаря у 100 тисяч доларів. Серед затриманих Юрій Зонтов – брат голови Окружного адмінсуду Києва Павла Вовка.

Про це вона повідомила на своїй сторінці у facebook. Відзначимо що цей інцидент вона назвала “новий резонансною подією”.

“Буквально годину тому я підписала повідомлення про підозру двом горе-ділкам, які називають себе адвокатами. Вони надавали, як їм здавалося, адвокатські послуги, однак, на думку детективів НАБУ і прокурорів САП, з якими я цілком згодна, така правова допомога – пряма дорога на лаву підсудних”, – зазначила прокурорка.

Як відомо, 5 квітня детективи і прокурори затримали в порядку ст. 208 КПК України “на гарячому” двох адвокатів під час отримання хабаря з метою подальшої передачі цих коштів суддям ОАСК.

“За ці гроші “адвокати” обіцяли ліквідатору товариства допомогти винести “зручне” судове рішення, але вийшло “якось невдобно”, – підкреслила Венедіктова.

Вона нагадала, що в одного з адвокатів, який є братом голови ОАСК, під час проведення слідчих дій були виявлені й вилучені чималі суми грошових коштів. Зокрема:

  • 80 тисяч доларів США (частина неправомірної вигоди);
  • 3 мільйони 700 тисяч доларів США;
  • 840 тисяч євро;
  • 20 тисяч фунтів стерлінгів;
  • 230 тисяч гривень.

“Коментарів нема. Вони не потрібні. Всім добра”, – підсумувала прокурорка.

На жаль, нова резонансна подія.

Буквально годину тому я підписала повідомлення про підозру двом горе-ділкам, які…

Опубликовано Irina Venediktova Среда, 7 апреля 2021 г.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.