Незабаром співробітники СБУ можуть почати розслідування по куму Путіна Віктору Медведчуку.

Про це на сторінці в Facebook заявив журналіст Денис Казанський.

Він переконаний, що операція СБУ по Тимофію Нагорному невипадкова і скоро слід очікувати справи проти Віктора Медведчука.

Журналіст пояснив, що співробітники СБУ спеціально опублікували шматочок доказів у справі Нагірного, на якому є згадки по куму Путіна. Казанський переконаний, що Нагірний є лише «пішаком» у великій грі спецслужби, так як на відео невипадково був згаданий Медведчук, який нібито якось замішаний в справах з Сурковим.

Популярне: “Тепер позбавити людей субсидії буде складніше”: Юрист пояснила, що дає українцям нова заборона

Експерт зазначив, що Нагорному навряд чи вдалося б створити дійсно сильну проросійську партію в Україні, яка могла б конкурувати з партією Медведчука і Мураєва.

Казанський стверджує, що Медведчука можуть прийняти свідком у цій справі або відкрити вже нову проти нього самого.

Ось як Казанський прокоментував відео з Нагорним, цитуємо:

СБУ оприлюднила відео і аудіозаписи переговорів Тимофія Нагорного, в ході яких він розповідає, що співпрацював з російськими спецслужбами і повинен був отримати від них гроші на створення проросійської політичної партії в Україні.

Ну що тут сказати … Якщо вже намагаються залучати таких, як Нагорний, готові давати їм гроші на розкрутку партійних проектів, значить, з кадрами зовсім біда і зовсім нікого брати. Нагорний – вкрай слабкий організатор, в навколополітичних колах обертався вже давно, але виторгувати собі хоча б прохідне місце в списку Партії регіонів так і не зміг. Весь час маячив десь на третіх ролях, заробляв всяким рішалово і технічним кандидатом на мажоритарних округах. Загалом, такий аналог Валерія Коновалюка, тільки ще менш успішний. І вже, звичайно, партійний проект він сам не потягнув би. Хіба що плутався б під ногами у Мураєва і Медведчука.

До речі, про Медведчука. Я ж правильно зрозумів, що раз в оперативній зйомці СБУ Нагорний прямо говорить, що Медведчук є тією людиною, через якого Кремль проводить свою політику в Україні, то співробітники спецслужб вже виїхали і готуються замкнути на зап'ястях Медведчука наручники?