Президент України Петро Порошенко вніс зміни до складу Національної ради реформ. Про це йдеться в указі, опублікованому на офіційному сайті президента.

Згідно з указом, президент виключив з ради колишнього заступника глави своєї адміністрації Дмитра Шимківа, екс-главу Національного банку України Валерію Гонтареву, колишнього голову АП Бориса Ложкіна, екс-міністра фінансів Олександра Данилюка, омбудсмена Людмилу Денісову, народного депутата від Радикальної партії Сергія Рибалку та екс-керівника Державної фіскальної служби Романа Насірова.

Популярне: Одружуватися в Україні можна буде лише за однієї умови: в Раді прийняли новий закон

Замість них до Нацради реформ увійшли новопризначений заступник глави Адміністрації президента Сергій Марченко, в. о. міністра фінансів Оксана Маркарова та керівник  Національного банку Яков Смолій.

"Ввести до складу членів Національної ради реформ, які беруть участь у його роботі з усіх питань, таких осіб: Маркарову Оксану Сергіївну – першого заступника міністра фінансів України; Марченка Сергія Михайловича – заступника голови Адміністрації Президента України, поклавши на нього виконання обов'язків секретаря Національної ради реформ; Смолія Якова Васильовича – голову Національного банку України (за згодою)", – йдеться в документі.

Національна рада реформ була створена 2014 року. Вона є спеціальним консультативно-дорадчим органом при президентові України, яка займається питаннями стратегічного планування, узгодження позицій щодо впровадження в Україні єдиної державної політики реформ та їхньої реалізації. Метою діяльності Нацради є забезпечення впровадження єдиної, узгодженої державної політики реформ в Україні.