Без сумніву, «російська перемога», яка включає тотальні санкції, міжнародну зневагу, повну ізоляцію, масовий арешт яхт, епічні битви за села в Харківській області, лише наростатиме. Просто #Пєсков має визначитися з дефініцією слова «перемога» ціною 30 тисяч мертвих росіян

Про це написав у сервісі мікроблогів Twitter радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк.

Варто зазначити, що у Путіна вірять в перемогу у війні проти України

Країни Заходу, за словами прессекретаря президента РФ Дмитра Пєскова, ведуть війну проти Росії і не дають “жити як їй хочеться”.

Російські війська досягнуть поставленої мети у повномасштабній війні проти України. Таку заяву зробив речник президента РФ Дмитро Пєсков.

За його словами, російський лідер Володимир Путін знає, у якому напрямі він веде країну. Пєсков стверджує, що глава Кремля має надзвичайно високий рівень підтримки населення і Росія досягне поставлених цілей у повномасштабній війні проти України.

“Його підтримує вся країна. Я впевнений, підтримуєте його ви, його підтримує молодь, його підтримують усі покоління нашої країни. Ми впевнені, що все буде добре, і ми впевнені, що ми переможемо, ми досягнемо всіх цілей. Ми досягнемо свого і вам буде краще жити, і ваша безпека буде пріоритетом”, — продовжив Пєсков, виступаючи під час просвітницького марафону.

Прессекретар Путіна визнав, що в його оточенні є люди, які виступають проти вторгнення ЗС РФ в Україну, і він робитиме все можливе, щоб вони почали підтримувати нинішню політику Кремля. Разом із цим, Пєсков знову повторив одну з пропагандистських тез про те, що країни Заходу ведуть війну проти Росії і не дають можливості “жити як їй хочеться”.

“Гібридна війна — це те, що зараз відбувається, те, з чим ми з вами зіткнулися. Це не лише американські та британські радники, які кажуть українським націоналістам зі зброєю, що їм робити, які дають їм розвідувальну інформацію і так далі. Ні. Це дипломатична війна, політична війна, це спроби ізолювати нас у світі, це економічна війна”, — продовжив прессекретар Путіна, назвавши союзників України “ворожими державами”.

Підсумовуючи Пєсков заявив, що країни Заходу не зможуть ізолювати Росію ні в політичному, ні в економічному плані.

Раніше в Офісі президента України повідомляли, що Володимир Путін не хоче проводити зустріч із Володимиром Зеленським щодо врегулювання повномасштабної війни. Заступник голови ОП Ігор Жовква припустив, що лідер Кремля навмисно затягує переговорний процес, очікуючи на успіх ЗС РФ у зоні бойових дій.

Президент Росії Володимир Путін у спілкуванні зі світовими лідерами стверджує, що час для переговорів із Володимиром Зеленським щодо врегулювання війни ще не настав. Про це в ефірі національного телемарафону повідомив заступник глави Офісу президента України Ігор Жовква.

За його словами, глава держави Володимир Зеленський неодноразово заявляв про готовність провести двосторонню зустріч із лідером країни-агресора Володимиром Путіним.

Крім цього, як нагадує Ігор Жовква, керівники країн Заходу також зверталися до російського президента із закликом сісти за стіл переговорів для врегулювання повностабної війни в Україні. Проте на сьогодні Володимир Путін відмовляється зустрічатися з Володимиром Зеленським.

“Але, на жаль, досі він не готовий (Путін до переговорів із Зеленським — ред.), до того ж, деяким лідерам він каже, що час ще не настав”, — продовжив заступник глави Офісу президента в ефірі марафону.

Жовква припустив, що Володимир Путін спеціально затягує час, очікуючи, що ЗС РФ здобуде якусь серйозну перемогу на фронті, яка дозволить йому посилити позиції під час переговорного процесу.

Також повідомлялося, що Володимир Путін готується до затяжної війни проти України. За даними розвідки США, повна окупація Донбасу не є головною метою Кремля і російські війська спробують прокласти сухопутний коридор зі східних областей до невизнаного Придністров’я.