парасюк

Позафракційний депутат Володимир Парасюк заявив, що найбільше хоче, щоб таких депутатів, як він, не було в парламенті. Про це він заявив в ефірі телеканалу "112 Україна", передає Корупція.Інфо.

Я хочу сказати, що ми йдемо до якихось правильних ідеалів в цій країні, до правильного парламенту, до правильного технократичного уряду, до правильної посади президента. Я, напевно, найбільше хочу, щоб в моїй країні не було таких депутатів, як Володимир Парасюк. Я переконаний, що їх в майбутньому не буде. Будуть професійні, правильні люди. Ми зараз – просто вимога часу. Боротьба, це зараз період боротьби. Про який парламент і парламентаризм взагалі йдеться? У нашій країні достатньо законів, які б могли виконуватися, вони просто не виконуються", – заявив Парасюк.

Як раніше повідомлялося, народний депутат України Володимир Парасюк вдарив заступника керівника головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБУ(управління "К") Василя Пісного. Нардеп розлютився на слова, що Пісний зробив для Євромайдану більше, ніж Парасюк.

Парасюк вже заявив, що готовий понести відповідальність.

Відзначимо, що в ГПУ відкрили вже четверту справу щодо Парасюка – за фактом погрози на адресу правоохоронця і вчинення насильства.