мос

Генеральна прокуратура України завершила досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно народного депутата від Радикальної партії Олега Ляшка Ігоря Мосійчука.

"Вчора Генеральна прокуратура України завершила досудове розслідування у кримінальному провадженні, пов'язаному з оголошенням підозри народному депутату України від Радикальної партії Олега Ляшка Ігорю Мосійчуку", – сказав прокурор Генеральної прокуратури Владислав Куценко на брифінгу, пише Інтерфакс-Україна, передає Корупція Інфо

Також, за словами представника ГПУ, нардепу загрожує санкція у вигляді позбавлення волі на термін до 12 років.

"У нас проходить кілька статей. Максимально, у відповідності зі статтями, які відпрацювали наші слідчі, він може отримати до 12 років позбавлення волі. Але це вирішить вже не прокурор, це вирішує суддя", – уточнив він.

Прокурор нагадав, що Мосійчука підозрюють у скоєнні ряду тяжких злочинів, а саме в одержанні неправомірної вигоди – хабарі у розмірі 449,5 тис. гривень.

"Тобто в особливо великих розмірах. Максимальне покарання за такі злочини – до 12 років позбавлення волі", – сказав Куценко.

Крім того, прокурор зазначив, що парламентарій підозрюється в грубому порушенні громадського порядку, у зв'язку з яким може загрожувати до 5 років позбавлення волі.

Також повідомляється, що Мосійчуку і його адвокатам передані матеріали досудового розслідування. Як тільки вони з ними ознайомляться, матеріали невідкладно будуть направлені в суд.