Суд дозволив затримати проросійського блогера Анатолія Шарія, оскільки його підозрюють у державній зраді. Це потрібно для того, аби обрати йому запобіжний захід.

Відповідне рішення напередодні ухвалив Печерський районний суд Києва.

Про це розповів поінформований співрозмовник УП в правоохоронних органах.

За даними джерела УП, рішення було винесене 25 лютого. Ухвала суду оскарженню не підлягає.

Шарій також є в розшукових обліках МВС, як особа, що переховується від слідства. Датою зникнення вказано 16 лютого 2021 року.

Про це також повідомив журналіст Сергій Лещенко.

“На сайті МВС у розділі «Увага, розшук!» з’явилася анкета іспанського блогера Анатолія Шарія, який вирішив погратися в українську політику на бек-вокал у Медведчука і кремлівського оркестру. Але не помітив, як зробив, за версією слідства, кілька тяжких злочинів. Тепер Шарій може милуватися своєю фотографією в облікових даних МВС і зі страхом чекати літа, коли закінчиться його вид на проживання в Іспанії”, – написав він у своєму телеграм-каналі.

Нагадаємо, 25 лютого підозрюваний у держзраді Анатолій Шарій вдруге не з‘явився в СБУ для участі у допиті у якості підозрюваного, його оголосили у державний розшук.

Служба безпеки України скерувала до Київської міської прокуратури запити про міжнародну правову допомогу та необхідні матеріали для організації та проведення слідчих дій на території інших країн у кримінальному провадженні у справі Шарія. Також СБУ розслідує ймовірне підроблення при перереєстрації “Партії Шарія”.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.