Українська делегація направила у ПАРЄ заяву в зв'язку з візитом французьких депутатів в окупований Крим, передає Корупція.Інфо

Зокрема у заяві йдеться, що нездатність ПАРЄ реагувати на порушення міжнародного права її делегатами підриває довіру до Асамблеї, повідомляє Інтерфакс-Україна.

"Від імені всієї української делегації заявляю що ми обурені зухвалим ігноруванням українського і міжнародного законодавства, в чому Маріані проявив себе як рецидивіст. Ми не збираємося поважати і терпіти права політиків на демонстративне ігнорування законів і неповагу до держав-членів Ради Європи. Додане фото з пам'ятником так званим "зеленим чоловічкам" лише доводить свідоме виявлення французькими політиками неповаги до територіальної цілісності України", – сказано в заяві української делегації на ім'я президента ПАРЄ Педро Аграмунта, текст якої оприлюднив Володимир Ар'єв у Facebook.

Українська делегація також висловила жаль, що ПАРЄ так і не змогла встановити правила, які б регламентували повагу до міжнародного та національного законодавства з боку делегатів Асамблеї після аналогічного "візиту" до Криму рік тому трьох представників Франції в ПАРЄ.

Нагадаємо, 29 липня у Крим прибули 11 французьких депутатів на чолі з депутатом нацзборів Тьєррі Маріані.

Під час візиту один із членів делегації французьких депутатів навіть поцілував пам'ятник окупантам, який росіяни називають пам'ятником "ввічливим людям".