Степан Полторак розповів про те, скільки російських військових зосередилися на сході Украіни, пердає Корупція.Інфо.

За словами міністра оборони зараз Росія активізувалася і старанно займається підготовкою нових військовослужбовців, яких відправляє на тимчасово окуповану територію України. Полторак розповідає, зараз відбувається ротація офіцерів.

Популярне: «Липовий дипломом, крадіжка грошей у інвалідів і заміжжя проти волі матері»: Що насправді приховує перша леді України

"В" Л / ДНР "базуються два армійських підрозділів, сформованих з використанням російської техніки, матеріального і людського ресурсу. Вони підпорядковуються 8-ї армії Південного військового округу РФ. Підготовка органів військового управління, штабів, військового складу, логістичного забезпечення, проведення навчань відбуваються за російськими стандартами. Згадані терористичні підрозділи беруть участь у комплексній програмі підготовки російських збройних сил, і практично є частиною сил ЗС РФ. "

За словами міністра оборони крім армійських корпусів, ще й розгорнула свої угруповання ще й на кордоні з Україною. Зараз в них входить близько 80 тисяч осіб, 900 танків і величезна кількість артсистем.

Степан розповів, що не дивлячись на підготовчі роботи з боку Росії, сутички між українськими і російськими силами в зоні ООС продовжують відбуватися.

Так з первх деней агресії на сході тільки з українського боку загинуло 3 332 людини, з них бойові втрати – це 2394 особи, і 938 – небойові втрати.